تب سنج طبی غیر تماسی مدل GHS

تب سنج طبی غیر تماسی مدل GHS

تب‌سنج غیرتماسی طبی یکی از محصولات گروه تجهیزات مراقبت خانگی سدنا بوده و برای اندازه‌گیری دمای بدن افراد به منظور بررسی و تشخیص سریع افزایش دمای احتمالی به‌کار می­رود. این محصول نیاز به تعویض پوشش­ بهداشتی و دیگر تجهیزات را از بین می­برد و همچنین امکان انتشار بیماری از طریق تماس را کاهش می‌دهد.

با گرفتن دستگاه مقابل پیشانی و فشار دکمه آن اندازه‌گیری به‌سادگی و سرعت انجام می‌شود. سرعت عمل بالا باعث می‌شود استفاده از آن برای اماکن شلوغ و پرتردد بهینه و کارامد باشد.

محصول تب‌سنج غیر تماسی برای جایگزینی با دماسنج طبی مناسب نیست. همیشه وقتی که دقت اندازه‌گیری بالا مورد نیاز است باید از یک دماسنج طبی استفاده شود. دماسنج­های مادون قرمز که درجه حرارت بالای بدن را نشان می­دهند با عوامل مختلف تغییر خواهند کرد و نباید به عنوان تنها عامل تعیین‌کننده­ی دمای بدن افراد به آ­ن­ها متکی بود. در هر ارزیابی نظارتی برای تشخیص دادن دمای بالای بدن هر فردی استفاده از خدمات اضافی پزشکی و/یا متخصصان مراقبت­های سلامتی برای تشخیص دقیق شرایط افراد لازم می‌باشد.

بالاترین دقت و سرعت:
این دستگاه با بالاترین دقت ممکن از بین تب سنج های موجود در بازار، دما را از فاصله‌ی ۵ تا ۱۰ سانتی متری اندازه گیری کرده و در زمانی کمتر از ۲۵۰ میلی ثانیه نشان خواهد داد. چنانچه دمای اندازه گیری شده بالاتر از حد مجاز باشد، صدای هشدار دستگاه شما را مطلع می سازد.

قابلیت استفاده در تاریکی:
تب سنج مجهز به چراغ LED میباشد که استفاده از آن را در محیط های تاریک ممکن می سازد.

حافظه داخلی و ثبت روند بیماری:
ویژگی دیگر این دستگاه قابلیت ذخیره ی دماهای اندازه گیری شده میباشد که به شما اجازه میدهد با مقایسه ی این اعداد شاهد روند پیشروی یا بهبود بیماری باشید.

گارانتی:
این محصول دارای دو سال گارانتی شرکت سدنا می باشد.


استانداردها:

ISO 9001ISO 13485ISO 80601ISO 500001CEIECRoHs

ویژگی‌ها مشخصات فنی
* نام و نام خانوادگی:
* شماره موبایل:
شماره ثابت:
* شهر:
تعداد محصول مورد نظر:

شرکت سامانه های دما، نور و انرژی سدنا

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان هفدهم، پلاک 61، طبقه همکف

آدرس دفتر فروش و خدمات پس از فروش: تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان پنجم، پلاک 15، طبقه اول

شماره تلفن شرکت : 43000600-021

شماره همراه واحد فروش: 09911184006

شماره همراه واحد خدمات پس از فروش: 09120884006, 09308884006

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید