سفارشی سازی محصولات


سفارشی سازی محصولات
( توانمندی R&D، فرآیند OEM ، نمونه محصولات سفارش شده)

این واحد شرکت سدنا که خود از دو بخش "نوآوری و تحقیق" و "برنامه ریزی و توسعه" تشکیل می شود با هدف مدیریت پروژه های شرکت در حوزه کنترلرهای انرژی، توسعه عرضی محصولات شرکت، و افزایش کیفیت و کمیت سبد محصولات موجود فعالیت خود را آغاز کرده و در همین راستا شاهد پیشرفت هر روزه گروه سدنا در طراحی محصولات جدید، سفارش محصولات خاص به سفارش مشتری، و بهبود کیفیت محصولات پیشین هستیم. این بخش از طریق آزمایشگاه تست مدار و سیستم (Circuits & Systems Test Lab) دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشکده فنی دانشگاه تهران، مجهز به جدیدترین تکنولوژی های مورد نیاز می باشد و به واسطه این ارتباط با دانشگاه، از به روز ترین اطلاعات و پژوهش ها در حوزه مصرف انرژی بهره مند می باشد. متخصصان این بخش پس از تکمیل تحصیلات خود در بهترین دانشگاه های ایران و خارج از کشور و بهره مندی از سابقه فعالیت کافی و تجربیات مهندسی، وارد شرکت سدنا شده اند.

در کنار تیم خدمات، تیم مهندسی گروه سدنا که متشکل از متخصصان بخش های طراحی صنعتی، مکانیک و الکترونیک می باشد. در سال های اخیر با تعریف پروژه های تحقیق و توسعه و طراحی محصولات خاص برای مشتری، توانمندی خود را در به روز رسانی محصولات، ارائه خدمات تخصصی برای پشتیبانی محصولات، تعریف محصولات جدید و طراحی محصولات خاص به عرصه عمل درآورده است. یکی از فعالیت های گروه سدنا، تعریف محصولات برای مشتریانی است که بنابر اقتضای محیط، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، هزینه تجهیزات کنترلی و ...، نیازمند تغییراتی در محصولات پیشین گروه سدنا می باشند. مراحل سفارش محصولات خاص مشتری ساده بوده و تمامی محصولات از خدمات پس از فروش بخش خدمات شرکت سدنا برخوردار خواهند بود.

Cooperation by SEDNA

همکاری با شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع

کیفیت، زمان­بندی تحویل و قابلیت اطمینان­ پذیری محصولات سدنا، از جمله ویژگی­ های منحصر به فرد این شرکت می باشد. این موضوع موجب همکاری شرکت­ های فعال در زمینه تولید سیستم­ های تهویه مطبوع با این شرکت گردیده است که می­ توان به شرکت­ های نیا، انرژی، لورچ، ساران، پایپکس و برنولی اشاره نمود.

با ما در ارتباط باشید

باعث افتخار ماست که حرف‌های شما را بشنویم. منتظریم تا سوالات خود را در مورد ما و محصولاتمان بپرسید.

آدرس تهران، خیابان کارگرشمالی، خیابان هفدهم، پلاک 61، طبقه همکف، کدپستی 1438837544
تلفن تلفن: 43000600
ایمیل ایمیل: info@sednaco.ir
 
کد امنیتی را وارد نمایید: =5+4    


ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام ماآپارات اینستاگرام ما

Copyright © SEDNA 2018 All Rights Reserved.
SiteMap | RSS